Jak přivydělat na internetu ?

Jak na to ??

Klikačky

Klikačky fungujou na velmi primitivním způsobu. Těmto klikačkám klikáte na reklamy (odkaz na webovou stránku) na stránce vyčkáte 30s po zavření stánky dostanete většinou 0,01$ za klik. Takových odkazů je na stránce okolo 10-16. Nemůžete kliknout 2x na stejný link, bude přeškrtnut a nefunkční obnoven bude příští den. Asi se Vám bude zdát málo vydělávat 0.16$ za den, a proto existuje tkz: referrál systém to znamená, pokuď doporučíte nějakou osobu, která se zaregistruje pod vás budete dostávat provizi za jeho aktivitu.

Příklad:
Sehnal jste si 10 referrálu, kteří se registrovali pod Vás a klikačka nabízí 0,01 za klik z referrála. Každý referrál klikl na 10 odkazů takže se Vám přičetlo 10 x 0,01$ = 1$ + vašich 0,10$. Váš výdělek za den činí 1,1$. Za měsíc 34$ Ovšem nemusí to být pouze 34$, můžete si sehnat referrálu kolik chcete, nebo se registrovat na více klikačkách.

Vaši referrálove nepřichází o žádný výdělek. Tedy čím více refferálů, tím větší výdělek pro vás !

Firmy …

Pro webmastery

Pokuď vlatníte webovou stránku a máte velkou návštěvnost a pagerank 3+, dá se tímhle vydělat pěkný balík peněz. Na svých stránkách zobrazujete reklamy různých firem a ty Vám platí buď za zobrazení nebo za kliknutí na reklamu.

Firmy …


Kde mi přijdou peníze ??

Výdělky Vám přijdou do celosvětové elektronické peněženky AlertPay nebo PayPal (záleží co která firma podporuje) používání je samozřejmně zdarma.

Více …


Info ohledně klikaček !!

Icq status

ICQ 303137760

Refbacky

Žádost o poslání refbacku


Novinky


Máte nějaký dotaz ?

Top firmy

Doporučuji

Návštěvy

reklama77, 7,4kB