Internetové peněženky (e-peněženky)

Tyto 2 internetové e-peněženky jsou velmi bezpečné. Jiné e-peněženky nedoporučuji!

Mezi nejznámější internetové peněženky patří PayPal a AlertPay. Doporučuju si udělat AertPay, protože většina klikaček posílá peníze na tuhle peněženku Z AlertPay si to pak můžeze poslat na kreditku.

PayPal je podle mě lepší peněženka než AlertPay, protože je více rozšířená a lze si přes to koupit premium účet na Rapidshare nebo udělat nákupy na internetu čí si koupit nějakou tu hru.:-)

Bohužel většina lepších klikaček posílají peníze na AlertPay, proto je lepší mít AlertPay a poslat si to na svoji kreditku :-).

AlertPay

Registrace ZDE

Klikněte vpravo nahoře na Sign Up. Nejdřív si zvolte stát - Czech Republic.

Pak si zvolte, jaký account chcete mít.

Personal Starter - Zcela bez poplatků. Je zde však limit 400 USD měsíčně a 2 000 USD ročně. Jestliže tento limit překočíte, updatuje se váš account automaticky na Personal Pro.

Personal Pro Account - S tímto accountem můžete provádět hromadné platby, obdržet platby z webstránek (vložíte tam tlačítko "Koupit nyní"), obdržet platby kreditní kartou. Tento account má však poplatky a to 2.5% + $0.25 za transakci.

Business Account - Tento account vás nejspíš nebude zajímat. Má stejné poplatky jako Personal Pro Account + ještě poplatky, které se odvíjí podle toho, v jaké zemi bydlíte. Tento account má všechny podnikatelské nástroje. Více informací najdete tady.

Pak vyplňte informace podle těchto vzorů: 1, 2

Klikněte na Register a do emailové schránky vám přijde email s odkazem na aktivaci účtu. Tak na něj klikněte a na otevřené stránce vložte heslo, které jste zadali při registraci.

Na další stránce musíte zadat PIN, který budete muset zadávat při každé platbě. PIN musí být číselný a nesmí být stejný jako heslo k vašemu účtu.

Toto byl poslední krok registrace

PayPal

1) Registraci začnete kliknutím Sem

2) Pokud nejste podnikatel, vyberte u další možnosti "Personal Account" a klikněte na "Continue".

3) Vyplňte formulář podle vzoru 1, 2

4) Až se dostanete na následující stránku, budete vyzváni k zadání čísla vaší kreditní karty. Zde můžete dát klidně Cancel - nic se nezmění (kreditní kartu si můžete nastavit kdykoli později v nastavení účtu).

5) Obdržíte email, ve kterém bude validační odkaz, na který musíte kliknout pro ověření vašeho emailu.Info ohledně klikaček !!

Icq status

ICQ 303137760

Refbacky

Žádost o poslání refbacku


Novinky


Máte nějaký dotaz ?

Top firmy

Doporučuji

Návštěvy

reklama77, 7,4kB